CV BANK

Online Başvuru İçin Tıklayınız

 

 

CV Bank İletişim : (232) 999 44 99 veya (232) 999 0 251 Dahili : 5050/5051

 

İŞ BULMA UMUDUYLA BELEDİYENİN KAPISINI ÇALAN VATANDAŞLARIMIZ, CV BANK SAYESİNDE İŞE YERLEŞTİRİLDİ.

 

Gaziemir Belediyesi işsizlik sorununun çözümüne katkı amacıyla CV Bank adı verilen bir projeyi hazırladı. İşsizler ile işveren arasında bir köprü olmayı amaçlayan sistem, İŞKUR’la yapılan bir protokol sonrasında hazırlanan özel bir bilgisayar programıyla hayata geçirildi. İŞKUR hizmet noktası olan Gaziemir Belediyesi, CV Bank sayesinde firma, işletme ve holdinglerin insan kaynakları müdürleri ile işbirliği yaparak, personel ihtiyaçlarını karşılamaya başladı. İşaret dili eğitimi alan personelin de yer aldığı birimde oluşturulan veri bankasında, mühendisinden öğretmenine, kasiyerinden hemşiresine, satış elemanından sekreterine kadar, vasıflı ya da vasıfsız binlerce kişinin bilgileri sisteme kayıt edildi.

İŞKUR hizmet noktası özelliğine sahip olan CV Bank, bu kapsamda vatandaşlara İŞKUR kaydı açma, kayıt güncelleme, işsizlik ödeneğine başvurma hizmetleri sunuyor. İşverenlerin İŞKUR kaydını oluşturmasına, ilan açmalarına yardımcı olunuyor.

İŞKUR’dan ayrı özel bir yazılımın kullanıldığı sistemde işsizlik ödeneği başvurusu da yapılıyor. Firmaların personel taleplerine göre kaydı bulunanlara SMS ile çağrı yapan birim aynı zamanda sosyal medyayı da aktif olarak kullanıyor. Belediye firmalardan gelen talepler doğrultusunda belediyede toplu iş görüşmelerinin yapılmasına da sağlıyor.

 

CV Bank İletişim : (232) 999 44 99 veya (232) 999 0 251 Dahili : 5050/5051

 

Online Başvuru İçin Tıklayınız