Belediye Başkanı Ünal IŞIK

Ünal IŞIK

Gaziemir Belediyesi Başkanı
BAŞKAN'IN SOSYAL MEDYALARI

Başkanın Mesajı

          Değerli hemşehrilerim,
          Cumhuriyetimizin ikinci yüzyılında, sizlerin desteğiyle Gaziemir Belediyesi Başkanı olarak görev yapmak benim için çok büyük bir kıvanç ve sorumluluk.

          "Yeni Vizyon, Yeni Gaziemir" anlayışla çıktığımız yolda ortak akıl, katılımcı ve şeffaf yönetim anlayışıyla, ilçemizi hep birlikte yöneteceğiz. Sizlerden aldığımız güçle, toplumun her kesiminin fikirlerini ve taleplerini dinleyerek, ilçemizin ve yurttaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılayacak projeler geliştireceğiz.

          Sosyal demokrat ilkelerin ışığında, insan odaklı politikalarla ve yenilikçi hizmetlerimizle kentimizi daha yaşanabilir bir yer haline getirmeyi hedefliyoruz.

          Toplumun ihtiyaçları ve beklentileri doğrultusunda hayata geçireceğimiz fiziki projelerimiz ve altyapı çalışmalarımızla, kentimizin geleceğine yön vereceğiz. Yurttaşlarımızın taleplerine cevap verecek fiziki projelerimizle, kentimizin ihtiyaçlarını birer birer gidereceğiz. Park ve yeşil alanlarımızı artıracak, çevreci politikalarımızla iklim değişikliğiyle mücadele edeceğiz.

          Sosyal belediyeciliğin en güzel örneklerini hayata geçirecek, mevcut hizmetlerimizi geliştirerek daha verimli hale getireceğiz.
İhtiyaç sahibi vatandaşlarımızın desteklenmesi, çocuklarımızın ve gençlerimizin gelişimi, kadınların güçlenmesi, yurttaşlarımızın sağlık hizmetlerine erişebilmesi ve engelli vatandaşlarımızın hayatlarını kolaylaştırmak için halkçı belediyecilik uygulamaları geliştireceğiz. Bu alandaki çalışmalarımızla hayatın her aşamasında yurttaşlarımızın yanında olacak, sosyal adaleti güçlendireceğiz.

          Eğitim ve kültür hizmetlerini geliştirecek ve herkesin bu hizmetlerden eşit şekilde faydalanmasını sağlayacağız. Kültür sanat etkinliklerimizi ve kurslarımızı artırarak, yurttaşlarımızı sanatla daha çok buluşturacağız. Her zaman sanatın, sanatçının ve sanatseverlerin destekçisi olacağız.

          Sevgili Gaziemirliler, sizlerle birlikte daha güzel bir Gaziemir için çalışacak ve ortak geleceğimizi planlayacağız. Birlikte daha güçlüyüz. Hep beraber daha yaşanabilir bir Gaziemir inşa edeceğiz.

          Sevgi ve saygılarımla.

          Ünal IŞIK
          Gaziemir Belediye Başkanı