Atatürk İmzası
"Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir"

Taziye ve İkram Ekibi

ZOR GÜNLERİNDE DE HALKIMIZIN YANINDAYIZ

GAZİEMİRBELEDİYESİ SOSYAL YARDIM İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ

İletişim Bilgileri  :  ( 0232) 999 0 251 / 1106
E-posta              : sosyalyardim@gaziemir.bel.tr

Vatandaşların mutlu günlerindesevinçlerini paylaşan Gaziemir Belediyesi, acılı günlerinde de onları yalnızbırakmıyor.

Sosyal belediyecilik anlayışınabir yeni hizmeti daha ekleyen Gaziemir Belediyesi, yakınlarını kaybedenvatandaşların acılarına ortak oluyor.  SosyalYardım İşleri Müdürlüğü bünyesinde kurulan taziye ekibi, vefat haberini alıralmaz acılı aileye Belediye Başkanı Halil İbrahim Şenol’un başsağlığıdileklerini iletiyor, ihtiyaçlarını ve taleplerini tespit ederek hızlakarşılıyor. Cenaze evlerine taziye için gelenlere ikram edilmek üzere pide veayran gönderiliyor, donanımlı iki ikram aracı ile cenaze evinde ve camide çayve su ikramında bulunuyor.

Cenaze sahiplerinin talebi doğrultusunda mezarlığa gitmek isteyenvatandaşlar için araç tahsis ediyor. İkram araçları sadece bu günlerde değil,Belediye tarafından düzenlenen kültür ve sanat etkinliklerinde,organizasyonlarda, okullarca talep edilen zamanlarda, dini ve milli gün vehaftalarda binlerce kişiye ikramlarda bulunuyor.

‘Gaziemir’de kimse kendisini yalnız, umutsuz ve çaresiz hissetmesin diye çalışıyoruz. Halkımıza destek sağlayıcı yardımlarımızı insan onuruna yakışır bir şekilde artırarak sürdüreceğiz’diyen Belediye Başkanı Halil İbrahim Şenol, sosyal belediyecilik anlayışından taviz vermeden bu tür hizmetlerin artarak devam edeceği müjdesini verdi.

Copyright © 2017 Gaziemir Belediyesi